Toz Keçeleri

Toz Keçeleri - Bissan Kauçuk Sızdırmazlık Elemanları

Toz Keçesi Nedir?

Toz keçeleri ,  döner millerde veya diğer ortamlarda piston miline gelecek zararlı parçaların pistonun içine girmesini engelleyen sızdırmazlık elemanlarıdır. 

 

 

Toz Keçesi Çeşitleri

Döner Mil Toz Keçeleri

Döner millerde çalışmak üzere tasarlanmış toz keçeleridir. B309 ve B311 V-Ring modellerimize göz atıp toz keçesi kanal ölçülerine ulaşabilirsiniz.

 

Kullanım alanları: Elektrik motorları, otomotiv endüstrisi, tarım makineleri ve dönen sistemlerdeki parçalarda yararlanılır.

 

 

Diğer Toz Keçeleri

 

 

B300 PTFE Toz Keçeleri

Çalışma ortamından piston miline gelecek zararlı parçaların pistonun içine girmesini engelleyen dudağı ve mil üstündeki yağ filmini azaltan özel formlu PTFE ring ve O-ringten oluşan 2 parçalı sızdırmazlık elemanıdır. Kanal ölçülerini ve montaj bilgisini ve yapımında kullanılan malzemeleri burada bulabilirsiniz.

 

Kullanım alanları: Hidrolik preslerde, enjeksiyon makinelerinde, alüminyum enjeksiyon tezgahları, mobil kaldırma platformlarında, kontrol ve regülasyon ekipmanlarında kullanıma uygundur.

 

 

B302 NBR ve B303 NBR Toz Keçeleri

 Hidrolik pistonlarda dış ortamdan piston miline gelen zararlı parçaların sistemin içine  girmesini engelleyen sızdırmazlık elemanlarıdır.Kanal ölçülerini ve montaj bilgisini ve yapımında kullanılan malzemeleri burada bulabilirsiniz.

 

Kullanım alanları: Standart silindirler, iş makineleri, fork-liftler, enjeksiyon tezgâhları ve tarım makinelerinde kullanıma uygundur.

 

 

B302 PU Toz Keçeleri

 B302 PU toz keçeleri, hidrolik pistonlarda dış ortamdan piston miline gelen zararlı parçaların sistemin içine  girmesini engelleyen sızdırmazlık elemanlarıdır.Kanal ölçülerinimontaj bilgisini ve yapımında kullanılan malzemeleri burada bulabilirsiniz.

 

Kullanım alanları: İş makineleri, fork-liftler, enjeksiyon tezgâhları, tarım makineleri ve standart silindirlerde kullanıma uygundur.

 

Toz keçeleri kanal ölçüleri, kataloğu, fiyatları ve daha fazla bilgi için bize ulaşın.