Bissan Kauçuk
Hidrolik - Pnömatik Sızdırmazlık Elemanları
Her Sektöre Özel Geniş Ürün Yelpazesi ÜRÜNLERİMİZ
Hidrolik-pnömatik-sizdirmazlik-elemanlari-Bissan-kaucuk
Yüksek Dayanımlı Uzun Ömürlü Keçe ve Conta Çeşitleri ÜRÜNLERİMİZ
kece-conta-cesitleri
Sektörlere Özel Çözümler Özel Üretimler O Ring Contaları ÜRÜNLERİMİZ
o-ring-contaları
SEKTÖRLER
hidrolik-piston-sektor
Hidrolik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Hidrolik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Beyaz Eşya

Bissan Sızdırmazlık Elemanları geliştirdiği özel ürünler ve destek ağı ile beyaz eşya sektöründe üretim yapan bir çok tesisin direkt çözüm ortağı konumundadır.

pnomatik-piston-sektor
Pnömatik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Pnömatik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

İş Makinaları

Bissan Sızdırmazlık Elemanları üretim ve satış sonrası destek kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak iş makinaları için özel çözümler üretmektedir.

Otomotiv

Bissan Sızdırmazlık Elemanları üretim ve satış sonrası destek kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak otomotiv sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Tarım

Bissan Sızdırmazlık Elemanları tarım sektörüne özel geliştirdiği çözümler ile üretim ve satış sonrası destek kalitesini sürekli geliştirerek pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olmuştur.

Demir - Çelik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Demir-Çelik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Alüminyum

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Alüminyum sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Denizcilik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Denizcilik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Maden

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Maden sektörü için özel çözümler üretmektedir.

sanayi-kauçuk-keçeleri
Sanayi

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Sanayi için özel çözümler üretmektedir.

Hidrolik - Pnömatik Sızdırmazlık Elemanları - Bissan Kauçuk

Bissan Kauçuk ve Sızdırmazlık Elemanları, limited şirket olarak 1993 yılı Mart ayında faaliyet başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda herhangi bir üretim gerçekleşmemesi sebebiyle, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yedek parça tedarikçisi olarak hizmet vermiştir. İştirakimiz, 1998 yılında Bissan markası ile Hidrolik ve Pnömatik sızdırmazlık elemanları standart üretimine başlamıştır. Takip eden yıllarda hidrolik ve pnömatik ürünlerine ek olarak otomotiv ve makine üretim sanayi için teknik parça üretimlerine başlamıştır. Her türlü keçe ve conta çeşitleri, Hidrolik ve Pnömatik piston keçeleriO-ring contası, toz keçeleri, yataklama elemanlarına için ürünlerimize göz atabilirsiniz. 

2004 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan imalatını ve satış ofisini birleştirerek Tormak Sanayi Sitesi içerisindeki yeni binasına taşımıştır. Üretim ve satış birimlerinin bir araya gelmesi ile birlikte kalite ve hız birlikteliği ile müşteri memnuniyeti ön plana taşınmıştır. 2005 yılında, yeni binasında kalite sistem belgesi ISO 9001:2000 ile kalite yönetim sistemini ve kalite yaklaşımını belgelemiştir. 

Bizi Tanıyın