Bissan Kauçuk Hidrolik - Pnömatik Sızdırmazlık Elemanları Her Sektöre Özel Geniş Ürün Yelpazesi ürünlerimiz
Bissan Kauçuk Yüksek Dayanımlı Uzun Ömürlü Keçeler ürünlerimiz
Bissan Kauçuk Sektörlere Özel Çözümler Özel Üretimler ürünlerimiz
İthal O-Ring - Özel Sızdırmazlık Elemanları İmalatı - EPDM - NBR - Viton Silikon Süger Şerit İmalatı - İş Makinaları Tamir Takımları - Teflon Parçalar İmalatı
SEKTÖRLER
Hidrolik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Hidrolik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Pnömatik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Pnömatik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

İş Makinaları

Bissan Sızdırmazlık Elemanları üretim ve satış sonrası destek kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak iş makinaları için özel çözümler üretmektedir.

Otomotiv

Bissan Sızdırmazlık Elemanları üretim ve satış sonrası destek kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak beyaz eşya sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Tarım

Bissan Sızdırmazlık Elemanları tarım sektörüne özel geliştirdiği çözümler ile üretim ve satış sonrası destek kalitesini sürekli geliştirerek pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olmuştur.

Demir - Çelik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Demir-Çelik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Beyaz Eşya

Bissan Sızdırmazlık Elemanları geliştirdiği özel ürünler ve destek ağı ile beyaz eşya sektöründe üretim yapan bir çok tesisin direkt çözüm ortağı konumundadır.

Alüminyum

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Alüminyum sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Denizcilik

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Denizcilik sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Maden

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Maden sektörü için özel çözümler üretmektedir.

Sanayi

Bissan Sızdırmazlık Elemanları kalitesi ile pazar payı daima artan bir çözüm ortağı olarak Sanayi için özel çözümler üretmektedir.

Bissan Kauçuk

Bissan Kauçuk ve Sızdırmazlık Elemanları, limited şirket olarak 1993 yılı Mart ayında faaliyet başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda herhangi bir üretim gerçekleşmemesi sebebiyle, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yedek parça tedarikçisi olarak hizmet vermiştir. İştirakimiz, 1998 yılında Bissan markası ile Hidrolik ve Pnömatik sızdırmazlık elemanları standart üretimine başlamıştır. Takip eden yıllarda hidrolik ve pnömatik ürünlerine ek olarak otomotiv ve makine üretim sanayi için teknik parça üretimlerine başlamıştır.

2004 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan imalatını ve satış ofisini birleştirerek Tormak Sanayi Sitesi içerisindeki yeni binasına taşımıştır. Üretim ve satış birimlerinin bir araya gelmesi ile birlikte kalite ve hız birlikteliği ile müşteri memnuniyeti ön plana taşınmıştır. 2005 yılında, yeni binasında kalite sistem belgesi ISO 9001:2000 ile kalite yönetim sistemini ve kalite yaklaşımını belgelemiştir.

Bizi Tanıyın