Kurumsal

Bizi Tanıyın - Bissan Kauçuk

Bissan Kauçuk ve Sızdırmzlık Elemanları, limited şirket olarak 1993 yılı Mart ayında faaliyet başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda herhangi bir üretim gerçekleşmemesi sebebiyle, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yedek parça tedarikçisi olarak hizmet vermiştir. İştirakimiz, 1998 yılında Bissan markası ile Hidrolik ve Pnömatik sızdırmazlık elemanları standart üretimine başlamıştır. Takip eden yıllarda hidrolik ve pnömatik ürünlerine ek olarak otomotiv ve makine üretim sanayi için teknik parça üretimlerine başlamıştır.

 

2004 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan imalatını ve satış ofisini birleştirerek Tormak Sanayi Sitesi içerisindeki yeni binasına taşımıştır. Üretim ve satış birimlerinin bir araya gelmesi ile birlikte kalite ve hız birlikteliği ile müşteri memnuniyeti ön plana taşınmıştır. 2005 yılında, yeni binasında kalite sistem belgesi ISO 9001:2000 ile kalite yönetim sistemini ve kalite yaklaşımını belgelemiştir. 

Sektörde alışılmışın dışında tüm dünya ülkelerini hedefleyen şirketimiz, 2005 yılında beri uluslararası çapta ses getiren tüm yurtdışı fuarlarına katılım sağlamıştır. 2019 yılında gerçekleştirdiği yönetim ve üretim revizyonu ile Bissan yeni üretim tesisinde sektördeki varlığını perçinleyerek ürün grubunu genişletmektedir.

 

Kalite Politikamız

Bissan sızdırmazlık elemanları olarak, belirlenen ortak hedeflerimiz çerçevesinde, ekip ruhu ile çalışan, müşterilerimizin beklentilerinin çok üzerinde hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan markası olmayı hedeflemekteyiz.

Bu hedefe ulaşabilmek için;

  • Faaliyetlerimizin tüm safhalarda müşteri odaklı, kaliteli hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak,
  • Artı değer getiren tüm aktivitelerde, devamlı gelişimi sağlamak için ekip çalışmalarını yürütmek,
  • Tüm ilişkileri karşılıklı güven temelinin üzerine inşa etmek,
  • İş sağlığı ve güvenliğini üretim süreçlerinin birinci aşaması olarak kabul etmek,
  • Marka varlığımızı ve imajımızı korumak, çevreye saygı ve özen göstermek, insana değer vermek,
  • ISO 9001:2015  & ISO  14001:2015 & TS 18001:2007 & ISO 50001: 2011 standartlarına göre tüm uygulanabilir ve yasal şartları yerine getirmek
    Önceliklerimizdir.

Bissan sızdırmazlık elemanları yönetim kurulu olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanmayı sürdüreceğiz.

 

 

Sertifikalar

Ürün Grupları